NIKI DE SAINT PHALLE. Del av installationen "Hon". Sign Niki de Saint Phalle, P.O Ultvedt, Jean Tinguely o numr 58/150.
Mapp med utställningskatalog samt fragment av skulptur. Fragment ca 25 x 7 cm, mapp 37 x 30 cm.
Slitage, repor mindre nagg samt mindre kantskador. Mindre missfärgning. Ej fullständigt genomgången.