Korut
682976

ARMBAND, 18K guld/vitguld samt mindre diamant, Per Borup. Total vikt ca 25 g.

Ankarlänk. Delvis matterat mönster. Lås med mindre briljantslipad diamant ca 0:02 ct. Kvalitet ca Wesselton (H)/ VS1. Längd ca 20 cm.

Mindre bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK