Genombruten sargkant. Front med skåpdörr. Låda undertill. Längd 35 cm. Djup 32 cm. Höjd 74 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Ena sidan av sargkantensavslut med genomgående spricka.