GOLVLAMPA, Falkenbergs Belysning, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme i mässing med läderklätt skaft. Höjd 125 cm. Skärm medföljer.

Bruksslitage. Anlöpningar. Bucklor. Läder med mindre skador och fläckar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK