Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

BRICKBORD, 1900-talets mitt med bricka från 1800-talets slut.

Oval form. Ställning i bambu med rullhjul. Lös bricka i svartlackerad plåt med detaljer i guld/brons. Höjd ca 59, längd ca 75 och bredd ca 60 cm.

Slitage, märken, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK