JAMES COIGNARD, carborundumetsning, signerad och numrerad 48/60.
"Les Visiteurs". Bildens mått ca 112 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Enligt uppgift i L'oeuvre de gravé de James Coignard Volume V. Edition GKM Sivert Bergström, Malmö, 2005, s 114 #1207