Fanerad i trä. Grönlackerad tratt. Total höjd ca 64cm. Ca 20st medföljande skivor.
Slitage. Repor. Märken. Tratt med bucklor och färgbortfall. Skivor med repor, nagg och skador. Ej funktionstestad. Anlöpningar och rost. Ej fullständigt genomgången.