Brun flätad konstrotting. Soffa tresits, längd 187cm, 2 karmstolar, bord längd 110, bredd 80, höjd 43,5cm. Lösa dynor medföljer. Brickmärkta.
Bruksslitage. Dynor med smärre smuts och fläckar. Smärre skador på rotting.