Barock

Barock

SKRIVSKRIN PÅ STÄLLNING, barock, 1700-tal.

Ek. Dekor paneler med intarsia. Ställning med spiralvridna kopplade ben. Längd 40. Bredd 34. Höjd 18 cm. Nyckel finns.

Inredning saknas. Repor och märken. Möjligen senare beslag. Senare ställning.

Lähtöhinta
2 000 SEK