Eva Bonnier

(Ruotsi, 1857-1909)
Eva Bonnier
(Ruotsi, 1857-1909)

EVA BONNIER, tillskriven, olja på papper.

Kvinnoporträtt. 41.5 x 32.7 cm.

Repor. Krackeleringar. Veck. Uppfodrad på pappannå

Muut tiedot

Målad på 1880-90-talen

Lähtöhinta
4 000 SEK