Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Längd ca 66, bredd ca 20, höjd ca 44 cm. Lås med nyckel medföljer.
Bruksslitage, märken och repor. Mindre skador med materialbortfall. Smuts och missfärgning samt fläckar. Trög dragkedja.