Tolv förrättsgafflar, tolv förrättsknivar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv bordsskedar och tolv dessertskedar. Tre smörgåsgafflar samt fyra smörgåsknivar. En såsslev, en serveringssked och en större serveringsgaffel.
Bruksslitage. Mindre repor.