MINIATYRER, 5 stycken, stengods, Sven Wejsfelt, Gustavsberg Studio.
Signerade och med studiohanden. Kanna med flammig glasyr, Signerad UNIK 2007. Höjd 8 cm. Urna, med flammig grön glasyr. Signerad UNIK 2003. Höjd 8 cm. VAS, blå flammig glasyr, signerad UNIK 2003. Höjd 7,5 cm. Vaser 2 st, höjd 5-6 cm.
Slitage.