HÄNGSKÅP, senbarock, 1700-tal.

Alrot. Dörr med bakomliggande hyllplan och två lådor. Bredd 53. Djup 21. Höjd 64 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Fanerskador. Senare lådor och hyllplan. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK