ADRIAEN BROUWER, kopia efter, olja på koppar, ej signerad
"The Bitter Potion". 35 x 30.
Repor. Krackeleringar. Färgbortfall.
Originalet finne på Städelsches Kunstinstitut und Städtische Galerie, Frankfurt am Main.