Muut
671323

SKÅLAR 2 st SAMT VAS, glas, Sofiero, Gunnar Cyrén, Orrefors.

Rutslipade, stor rund skål, mindre rund skål, 11,5-26,5, ovoid vas, längd 16, höjd 8-15,5 cm.

Slitage. Någon obetydlig nagg och repa.

Lähtöhinta
2 000 SEK