Bordslampa, signerad Kosta 10750 O Sandeberg, blått glas, dekor av fiskar, höjd 17 cm. Ljuslykta, signerad Kosta 67513 Wärff, höjd 15 cm.
Bordslampan ej funktionstestad. Repor.