BORDSUPPSATS, silver, sannolikt 1800-talets andra hälft. Vikt ca 1034 gram.

Genombruten dekor med putti och blomsterkorgar. Höjd 33. Längd 29 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Insats saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK