CAFÉBORD, 1900-talets andra hälft.

Tredelad pelarfot i järn. Skiva i sten. Diameter 50 cm, höjd 69 cm.

Bruksslitage. Rost och fläckar. Märken och mindre avslag. Senare ytbehandling runt skivans kant samt möjligen senare skiva.

Lähtöhinta
1 500 SEK