Muut
655813

VINGLAS, 9 st, Staffan Gellerstedt, signerade och daterade 99.

Pålagd dekor av lbad. Mörkblå repektive ljusblå kupa på grön stam och rund fot. Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK