HÄNGE OCH BROSCH, 2 st, förgyllt silver, Tore Strindberg 1943. 24 g.

Motiv med Diana och hinden. Höjd 42 mm resp. diameter 35 mm.

Obetydligt ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK