Muut
647402

Willem Janszoon Blaeu

(Alankomaat, 1571-1638)
Willem Janszoon Blaeu
(Alankomaat, 1571-1638)

WILLEM JANSZOON BLAEU, karta, 1600-tal.

"Fyn" Samtida kolorering. Bladstrl. 56x65 cm. Oramad.

Slitage, fläckar, smärre gulnad. Kantstött.

Lähtöhinta
1 500 SEK