Bestående av 2 stolar, 1 bord och 1 soffa. Vitlackerade. Spjälmodell. Brickmärkning. Bordets höjd ca 72 cm, längd 140 och bredd 77 cm. Stolarnas höjd 90 cm. Soffans längd 130 cm.
Smärre slitage. Krackelyrer. En stol instabil. Metalldelar med rost.