Muut
643253

BORDSFLÄKT, EMI, Utrecht, Holland, omkring 1900-talets mitt.

Delvis gulmetall. Höjd 21 cm.

Slitage, mindre fläckar. Anlöpningar och mindre ärgningar. Stel sladd. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK