Benjamin Williams Leader

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1831-1923)
Benjamin Williams Leader

BENJAMIN WILLIAM LEADER, olja på duk, signerad och numrerad 1881.

Landskap med vattendrag, boskap med bergsbakgrund. Oramad. Bildmått ca 60 x 90 cm.

Ytslitage, krackeleringar, ytsmuts, mindre märke. Lagning med retusch. Tejpade kanter.

Lähtöhinta
5 000 SEK