Korut
642485

COLLIER, 3 st, kulor av lapis lazuli samt malakit med lås i 18K guld respektive förgyllt sterlingsilver.

Collier med malakitkulor med lås i förgyllt sterlingsilver. Längd ca 82 respektive 45 cm. Collier med malakitkulor med lås i 18K guld. Längd ca 94 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK