LJUSSTAKAR, 11 st SAMT SKÅL, Ceasar Stoffi, Nagel, 1900-talets andra hälft.

Vitmetall. För små stearinljus, flexibel hopsättning. Höjd ca 5 - 7 cm.

Bruksslitage, enstaka repor och smärre anlöpningar. Skål ej ursprunglig med något avvikande passform.

Lähtöhinta
3 000 SEK