Barbie, Allan, Skipper samt bebisdocka. Höjd 8 - 30 cm. En väska som innehåller kläder och accessoarer. Mått 26x32x7 cm.
Bruksslitage. Visst slitage, mindre skador, väska med fläckar. Ej fullt genomgånget.