MARIA FRIBERG, fotografi,"Almost There 2000".
Etikett från Galleri Charlotte Lund: Maria Friberg "Almost There", 2000, cibachrome, laminat, aluminium signerad a tergo och numrerad AP 2/5. Upplaga 25 + 5 AP. 30 x 24 cm. Framtagen 2005.
Skada i nedre högra hörnet, bilden har lossnat något från underlaget. Repor. Fläckar.
Galleri Charlotte Lund