ESPRESSOKOPPAR med FAT, porslin, 7 st, 'Marqueterie', Ikarus, Paul Wunderlick, Studio Linie, Versace för Rosenthal.

Polykrom delvis förgylld dekor. Kopparnas höjd 7 cm. Originalask medföljer.

Obetydligt slitage. Några ask med bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK