SKÅP, tidigt 1900-tal.

SKÅP, tidigt 1900-tal.

Ljust målat, D3lvis glasade dörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 124, djup 55, höjd 189 cm. Nyckel finns.

Slitage, smuts, maskstunget. Renoverad och kompletterad bla senare målad och senare beslag.

Lähtöhinta
4 000 SEK