Teak. Dörrpar med bakomliggande förvaring. Femlådor. Bredd 160. Djup 43. Höjd 80 cm. Nyckel finns.
Fanerskada på gavel. Slitage. Repor och märken. Hyllplan saknas till skåpdelen. Nyckelinsats saknas.