RINGAR, 3 st, 18K guld/vitguld, svenska stämplar, 1944, 1948 och 1966. Total vikt ca 12 g.
En i slät modell av vitguld/guld. Storlek 18/57. En med oval svart sten. Storlek 16/50. En med slät ringskena samt genombruten fattning med tre vita stenar. Storlek 17,25/54.
Bruksslitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?