Rund skiva på fyrdelad fot. Två iläggskivor. Bordet säljes omonterat. Skruvar medföljer. Längd 120cm +2 iläggskivor a 60 cm. Total längd med skivor 240 cm, höjd 72 cm.
Bruksslitage, färgfläckar, repor. Smärre slagskador. Någon fläck på bordsskivan.