KOKBÖCKER, 2 st, Cajsa Warg och Charles Emil Hagdahl, Stockholm 1800 respektive 1891.

"Hjelpreda i hushållningen för unga fruentimmer samt tilökt med en färgbok och et bihang", Cajsa Warg, Stockholm 1800. "Kok-Konsten som vetenskap och konst", C-E Hagdahl, Stockholm 1891. Samtida halvband av skinn.

Slitage, repor och märken. Fläckar. Skador med materialbortfall. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?