LIISA VITALI, armband, hänge med kedja, sterlingsilver.
Kedja med hänge, genombrutet hänge diameter 20 mm. Kedja, venetiansk länk, längd ca 38 cm. Armband, öppen stel modell med säkerhetskedja, något justerbart, total innerlängd ca 17 cm.
Smärre repor och slitage.