SKÅP, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Rektangulärt med rundade hörn. Dörrar och sidor beklädda med planscher "Flora". Inredning med lådor. Höjd ca 107, längd 99, bredd 42 cm. Nyckel finns.

Smärre märken och slitage. Gulnat papper med smärre revor och skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK