SKULPTUR, glas, Ernst Billgren, "And i Vas", Kosta Boda, begränsad utgåva, numrerad 8/30, signerad.
"And i vass", artikelnummer 7428002, signerad samt numrerad Ernst Billgren 8/30. Etikettmärkt Kosta Boda. På fyra kulfötter. Höjd ca 23 cm, längd 33 cm, bredd 28 cm. Begränsad utgåva certifikat och etui medföljer.
Smärre repor på etui.