Fotografi av Prins Eugen med autograf samt datering 1924. 15,5 x 11 cm. Ram krönt av krona. Yttermått 26 x 18,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Ram med ytslitage och några repor.
Gåva från Prins Eugen, till Häradshövding Törner i Aska, Dal och Bobergs Härader, för logi.