PRESENTERFAT, silver, barockstil, 1800-tal

Oval form med rik vegetativ dekor i relief, veckad kant. Längd 55,5, bredd 48 cm.

Sedvanligt ytslitage, anlupen, bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK