Två gräddsnipor och två sockerskålar varav en med fylld fot. En av sockerskålarna stämplad i Birmingham 1805 med förgylld insida och dekor föreställandes örn. Resterande delar tillverkade omkring sekelskiftet 1900.
Bruksslitage. Bucklor. Förgyllning sliten.