Ett par ljusstakar höjd 8cm. Brevpress rektangulär med klotformad knopp längd 10cm. Sigill längd 10,5cm. Brevpress klot, höjd 8cm. Skål, höjd 8cm.
Bruksslitage. Repor. Nagg.