Muut
623784

BONADSMÅLNING. Allmoge. Tidigt 1800-tal.

"Nicodemus kom till jesus om natten. Joh. 3." Bildstrl 34x41.

Fuktfläckar. Slitage. Lagning. Fläckar. Hål. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK