BORD, England, för Nordiska Kompaniet (NK), 1900-tal.

Fanerat med mahogny. Rund form, centrerad fot med tredelat avslut. Plakettmärkt. Diameter ca 120 cm.

Slitage, repor och märken. Enstaka stötskador. Fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK