WEEKENDBAG, "Keepall Bandouliere 45", Louis Vuitton
Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. Reglerbar axelrem. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 46 x 25 x 20 cm. Adresslapp, nycklar samt lås medföljer. Nyckel finns.
Bruksslitage (ställvis hårt), ställvis torkat skinn, fläckar, repor. Senare axelrem.