Automatisk. Urtavla i pärlemo. Ring beklädd med 49 st diamanter, enligt certifikat 1 ct. Referensnummer 38157036. Caliber 3220. Vitt armband i skinn med viklås. Dubbla boxar, garantikort samt certifikat medföljer. Boettens diameter 38 mm.
Bruksslitage, glas med repor. Ej funktionstestat.