SKÅP, "Kabin", Jonas Bohlin, Källemo, 1988, signerad, numrerad HC 1/X.
Ask och grön konstläderpapp. Pappen märkt "KABIN FÖR ARKITEKTFÖRBUNDETS STIPENDIEFOND 1988, AV JONAS BOHLIN.TILLVERKAT I 200 EX. 1/200-200/200. PROUCENT: KÄLLEMO AB". Pappfodralets höjd 93cm.
Repor.