BOKHYLLA MED VITRIN, teakfaner samt vitlackerad metall, 1950-/60-tal.

Fem hyllplan varav ett bakom glasade skjutdörrar, dörrpar nertill med ett innanförliggande hyllplan. Längd ca 85,5 cm, djup ca 32,5 cm, höjd ca 189 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken, rispor, fläckar. Ställvis fanerbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK