Muut
618071

SKOLKARTA, "Europa 1918-1945", Westermann, Tyskland, 1965.

På rulle i metall. Med upphängningsskena. Bildstorlek ca 130 x 203 cm. Skenans längd ca 234 cm.

Slitage. Smärre kantskador och fläckar. Repor, märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK