SPEGELLAMPETT, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie 1990-tal.

Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Brännstämplad på bakstycket. Höjd 58 cm

Ytslitage, färgbortfall, mindre stötmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK